איציק דנציגר

"צריך לברך את הממשלה על הרעיון להשתתף בפיתוח העסקים החברתיים. זוהי בהחלט קפיצת מדרגה בבניית המגזר הזה" (דה מרקר)

לאיציק מעל 35 שנות ניסיון בתפקידי ניהול בכירים בתעשיית ההייטק ולמעלה מ-12 שנות ניסיון במועצות מנהלים במגזר השלישי. בשנים 1985-2007 שימש איציק בתפקידי ניהול בכירים בקבוצת קומברס טכנולוג'י. בתפקידו כנשיא קומברס נטוורק סיסטמס, הוביל את החברה משלב הסטארט-אפ למעמד של מובילת שוק עולמית עם הכנסות של מעל מיליארד דולר בשנה. בהמשך, כיהן איציק כנשיא קבוצת קומברס טכנולוג'י ויו"ר חברת הבת סטארהום. בשנים 2009-2014 כיהן איציק כיו"ר פעיל של גליל סופטוור, חברת תוכנה בנצרת שהוקמה במטרה לייצר אפשרויות תעסוקה למהנדסים בפריפריה בעיקר ממגזר המיעוטים. החברה מעסיקה כיום כ-150 מהנדסי תוכנה. כיום משמש איציק כחבר במועצות מנהלים של מספר חברות הייטק.

במגזר הציבורי ובמגזר השלישי, איציק הוא חבר הועד המנהל של עמותת IVN (רשת הון סיכון לישראל ) מ-2002 ויו"ר ועדת ההשקעות של הקרן שלה, הפועלת להקמה ולטיפוח יוזמות של עסקים חברתיים בישראל (המגזר הרביעי). מ-2014 איציק הוא יו"ר מט"ח (המרכז לטכנולוגיה חינוכית), מלכ"ר שתפקידו לקדם את החינוך בישראל ע"י שילוב פדגוגיה, תכנים וטכנולוגיה. איציק הוא גם חבר מועצת המנהלים של הקרן החדשה לישראל (NIF) וסגן נשיא של הקרן. הוא משמש גם חבר במועצת המנהלים של אבני ראשה , המכון הישראלי למנהיגות בית ספרית –יוזמה משותפת של הממשלה והמגזר השלישי, שהוא סייע בהקמתו. ב- 2004-5 כיהן איציק כחבר בכוח המשימה הלאומי לקידום החינוך בישראל (וועדת דברת). בנוסף איציק חבר ביוזמת יכולים נותנים.

לאיציק תואר ראשון בהצטיינות ותואר שני בהנדסת חשמל מהטכניון ותואר שני בהצטיינות בפילוסופיה ותרבות דיגיטלית מאוניברסיטת תל אביב.פרסומים