רותמים הצלחה עסקית להשפעה חברתית. בהתחייבות.

רותמים הצלחה עסקית להשפעה חברתית. בהתחייבות.

/, על השקעה חברתית, עמוד הבית/רותמים הצלחה עסקית להשפעה חברתית. בהתחייבות.

כן GIVE היא פלטפורמה מבית ‘יכולים נותנים’ שמטרתה לאפשר למייסדים, למשקיעים ולבעלי מניות הצופים בעתיד מימוש נכסים שיניב להם רווח הוני, או רווח על תשואה מהשקעה פיננסית, לתרגם את הצלחתם הכלכלית להשקעות במגזר החברתי.

רותמים הצלחה עסקית להשפעה חברתית. בהתחייבות.

החלטה גדולה, ביצוע פשוט. ההחלטה להשקיע בחברה הישראלית היא משמעותית. הפלטפורמה של כן GIVE מתרגמת החלטה זו לביצוע אישי ואפקטיבי המאפשר לך לחזור ולהתמקד בעשייה העסקית שלך. זוהי הבטחה והתחייבות אישית לביצוע השקעה חברתית בעמותה, ע”פ בחירתך, רק לאחר אירוע המימוש שלך.

כרגע, זו פשוט התחייבות לעשות טוב.

אנחנו פונים לאנשים שיודעים מהי הצלחה ושרוצים לחלוק אותה עם אחרים. אנשים שמחפשים להשאיר חותם לא רק בעולם העסקי, אלא גם בחברה בה הם חיים. אנשים שאכפת להם. אנשים כמוך. צעד הראשון להגשמת החלום הוא יצירת קשר. פונים אלינו בדוא”ל: noa@ctg.org.il ויוצאים לדרך!

זה פשוט כמו שזה נשמע:

ההרשמה קצרה, לוקחת מספר דקות באמצעות האתר www.cangive.org.il , ומאפשרת לחזור להתמקד בעשייה העסקית שלך. את/ה מתחייב/ת להשקיע 2% (או יותר) מהרווח האישי שלך אחרי מס שהגיע בעקבות אירוע המימוש שהניב לך רווח משמעותי.

זו החלטה אישית. ההתחייבות אינה דורשת אישור של הדירקטוריון או משקיעים בחברה. ההשקעה שלך תעבור לעמותות וארגונים חברתיים לפי בחירתך. כאשר תרומה לעמותות* מעניקה זיכוי ממס הכנסה בגובה 35% מסך התרומה.

**הזיכוי תקף רק לעמותות שקיבלו אישור לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה

אנחנו ב’יכולים נותנים’ מתחייבים לסייע לך:

יחד איתך, נתניע תהליך מהיר ואפקטיבי, לביצוע ההשקעה החברתית שלך. כל ההחלטות, לרבות הבחירה היכן להשקיע, הן אך ורק שלך. לאורך כל הדרך.

שתף את הפוסט

לשם שינוי ביחד

"לשם שינוי ביחד" – יכולים נותנים משפיעים, בהתכנסות של חברי המליאה ליום שלם שכולו מוקדש לחשיבה על מה עשינו והשגנו עד כה, מהם הנכסים וההזדמנויות לבניית תכנית עשייה ממוקדת לעתיד הקרוב. [...]

דפנה בפאנל שעסק בניהול מוסדות תרבות ואגודות ידידים וגיוס תרומות

על ההבדלים בין תרבות נתינה בארה"ב לתרבות הנתינה בישראל, על האומנות ככלי לשינוי חברתי אך לא תמיד נתפסת ככזו, והקושי לגייס משקיעים חברתיים לתחום זה: כל זאת ועוד נדונו בפאנל שהנחתה דפנה מיתר נחמד [...]

יכולים נותנים ופרופימקס ממשיכים בשיתוף פעולה

יוזמת יכולים נותנים שמחה על המשך שיתוף פעולה עם פרופימקס, המתמחה בהשקעות נדל"ן בחו"ל כבר למעלה מ-20 שנה, באירוע נוסף למשקיעי החברה בו דיברו גם על השקעות נדל"ן וגם על השקעות חברתיות. [...]